Series
Ratings
11- Dragon ZakuraRated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
GalileoRated ★ 4.0