Titles you rated
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.5
Jo Pil-ho: The Dawning RageRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.5