Titles you rated
ExtracurricularRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
Missing NineRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Me too, Flower!Rated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.0