Titles you rated
Conduct ZeroRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Foul KingRated ★ 4.5
Rush Hour 2Rated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 4.5
Nowhere to HideRated ★ 4.0
What Happens in VegasRated ★ 4.0
Fortune SalonRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
Shakespeare in LoveRated ★ 4.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.5
National TreasureRated ★ 2.5
Knight and DayRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 4.0