Movies
Ratings
773
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 2.5
CocoRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.0
DeparturesRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
The 100th Love with YouRated ★ 4.0