Movies
Ratings
114
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 4.0
The SignalRated ★ 2.5
I, RobotRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5- The WindowRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
ContactRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0