Titles you rated
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 2.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 5.0
The Karate KidRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Horror StoriesRated ★ 1.0
Bloody ReunionRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 4.0
20th Century Boys - Chapter 1: Beginning of the EndRated ★ 1.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 3.0
Superhero MovieRated ★ 3.0
FluRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 5.0
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0