Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0