Series
Ratings
16
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
SeventeenRated ★ 4.0- Secret Crushes Season 3Rated ★ 4.5
Secret Crushes Season 2Rated ★ 4.5- Secret Crushes Season 1Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0