Movies
Ratings
412
The Passion of the ChristRated ★ 4.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.5
R2B: Return to BaseRated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
I, RobotRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5