Movies
Ratings
114
Bel AmiRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.5
PrimeRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.5
Roman HolidayRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
Cruel IntentionsRated ★ 4.0
The Lake HouseRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.0
BlindRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Honey and CloverRated ★ 4.0