Titles you rated
GremlinsRated ★ 4.5
In the Line of FireRated ★ 4.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam II: Soldiers of SorrowRated ★ 4.5
The Towering InfernoRated ★ 4.5
Samurai X: The Motion Picture (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
Red Hawk: Weapon of DeathRated ★ 0.5
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 4.5
Voices of a Distant StarRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 1.5
Robot Taekwon VRated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam 0083: The Last Blitz of ZeonRated ★ 4.5- 머털 도사와 108 요괴Rated ★ 4.0
- Taoist MutulRated ★ 4.0
Samurai X : Reflection (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: Char's CounterattackRated ★ 4.5- Blade of the Phantom MasterRated ★ 2.0
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 4.5
The AnimatrixRated ★ 3.0