Movies
Ratings
53
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
GravityRated ★ 2.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0