Titles you rated
R-PointRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
TroyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
ArgoRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 5.0- BlackRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Innocent StepsRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0