Titles you rated
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
3 GenerationsRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
RinguRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
CinderellaRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 2.5
The LoverRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0