Titles you rated
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
NarcosRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Skip and LoaferRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 2.5
Big Bet Season 2Rated ★ 1.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 2.5
The Umbrella AcademyRated ★ 2.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Rokka: Braves of the Six FlowersRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
DisenchantmentRated ★ 3.0
DisenchantmentRated ★ 3.0
DisenchantmentRated ★ 3.0