Series
Ratings
48
She Was PrettyRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Bel AmiRated ★ 2.5
Let's EatRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Medical Top TeamRated ★ 1.5
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 2.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 3.5
Lovers of MusicRated ★ 3.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 1.5
Paradise RanchRated ★ 1.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
Three DaysRated ★ 3.0
Prime Minister and IRated ★ 2.0
Miss MermaidRated ★ 3.0