Movies
Ratings
67
Jack the Giant SlayerRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Stormy NightRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
GarfieldRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0