Titles you rated
CocoRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0