Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.0
Rated GRated ★ 5.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 5.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
- 다큐프라임 - 시험Rated ★ 5.0
- 다큐프라임 - 교육대기획 10부작 학교란 무엇인가Rated ★ 5.0
- 다큐프라임 - 아파트 중독Rated ★ 4.5
- 다큐프라임 - 왜 우리는 대학에 가는가Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 1.0