Movies
Ratings
2123
A Quiet DreamRated ★ 4.0
Boruto: Naruto the MovieRated ★ 4.0- The Perfect FishplateRated ★ 3.5
April FoolsRated ★ 3.0
The City of Lost ChildrenRated ★ 4.5
Close Encounters of the Third KindRated ★ 5.0
The 5th WaveRated ★ 3.0
No EscapeRated ★ 3.5
In BrugesRated ★ 3.5
Side EffectsRated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the ShadowsRated ★ 2.0
Fantastic FourRated ★ 2.5
Mechanic: ResurrectionRated ★ 3.5
Batteries Not IncludedRated ★ 4.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 4.0
RiddickRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.5
The Legend of TarzanRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 3.0