Titles you rated
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 2.0
The Incredible HulkRated ★ 4.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 2.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 1.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5