Movies
Ratings
254
SurrogatesRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 2.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
Apollo 13Rated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 1.5
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 3.0
BabeRated ★ 3.5
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 2.5
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
Small Town RivalsRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0