Movies
Ratings
20
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 2.0