Movies
Ratings
109
Romeo + JulietRated ★ 5.0- Romeo and JulietRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
21Rated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
Kick the MoonRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 4.0