Titles you rated
Empress MyeongseongRated ★ 5.0- Bayside Shakedown THE LAST TV Salaryman Keiji to Saigo no NanjikenRated ★ 2.5
Myung Wol the SpyRated ★ 5.0- Precious FamilyRated ★ 3.5
엽기인걸 스나코Rated ★ 3.5
GTO: Great Teacher Onizuka Season 2Rated ★ 4.5
GTO: Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Cain and AbelRated ★ 2.5
Lovers in PragueRated ★ 4.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.5
Dr. JinRated ★ 3.0
Late Night RestaurantRated ★ 4.5
Mischievous KissRated ★ 4.5
Lovers of HaeundaeRated ★ 4.5
Rosy LoversRated ★ 4.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 4.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 5.0
Densha otokoRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0