Series
Ratings
13
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0