Series
Ratings
279
Fight For My WayRated ★ 3.5
Mad DogRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Galileo ZeroRated ★ 3.5
GalileoRated ★ 3.5
Galileo XXRated ★ 3.0- HERORated ★ 3.0
HERO2014Rated ★ 3.0
Legal High SPRated ★ 3.0
Legal High 2Rated ★ 3.0- Legal High SP 2Rated ★ 3.0
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
- Odoru daisosasen - Nenmatsu tokubetsu keikai SpecialRated ★ 3.0
- Odoru Daisosasen Bangaihen - Wangansho Fukei Monogatari Shoka no Koutsuanzen SpecialRated ★ 3.0
Odoru Daisousasen – Aki no Hanzai Bokumetsu SpecialRated ★ 3.5- Bayside Shakedown THE LAST TV Salaryman Keiji to Saigo no NanjikenRated ★ 4.0
Strawberry Night SPRated ★ 4.0
Strawberry NightRated ★ 4.0