Movies
Ratings
134
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
Love ForecastRated ★ 0.5
Letters to JulietRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
You Are My PetRated ★ 0.5
InterstellarRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5