Titles you rated
A Frozen FlowerRated ★ 5.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Dancing CatRated ★ 2.0
Miracle on Jongno StreetRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 5.0
Penny PinchersRated ★ 3.0
The Gifted HandsRated ★ 5.0
Born To SingRated ★ 3.0- PapaRated ★ 3.0
The CatRated ★ 1.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 1.0
South BoundRated ★ 4.0
Over My Dead BodyRated ★ 1.0
Don't Cry, MommyRated ★ 4.0
HeartbeatRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0