Movies
Ratings
1017
Zootopia 2Rated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Warhorse OneRated ★ 4.0
WarfareRated ★ 4.0
Civil WarRated ★ 1.0
22 JulyRated ★ 3.0
The OutfitRated ★ 3.0
Hitman 2Rated ★ 0.5
The ApprenticeRated ★ 4.5
6 DaysRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Sniper: The White RavenRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.5
ProphecyRated ★ 4.0