Titles you rated
On CallRated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 0.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 2.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5
Gannibal Season 2Rated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
The FableRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 2.0
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 4.5
Viral HitRated ★ 4.5
Black WarrantRated ★ 3.0
Gudetama: An Eggcellent AdventureRated ★ 2.5
Dr. Stone RyuusuiRated ★ 4.0
Dr. Stone Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Dr. Stone Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.5