Titles you rated
LucyRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 1.5
The PhoneRated ★ 3.5
Fatal IntuitionRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0