Movies
Ratings
1646
ExhumaRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
UnderwaterRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 4.5
Legally BlondeRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
GeostormRated ★ 3.5
Anna KareninaRated ★ 3.5
Rear WindowRated ★ 4.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The Medusa TouchRated ★ 3.5