Series
Ratings
530
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 2.5
Midnight Horror StoryRated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0
Years and YearsRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
Pan AmRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 3.5
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 3.0