Movies
Ratings
1356
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 3.5