Movies
Ratings
602
The Great GatsbyRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 2.5
WildRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
BladeRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.5
In the Heart of the SeaRated ★ 4.0
ZatoichiRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 4.5
The Good DinosaurRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 4.5