Series
Ratings
100
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
72 Seconds Season 2Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 3.5
- 한국기행 - 국수기행Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
The X-FilesRated ★ 4.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.0
Dead SetRated ★ 4.0- The Six Million Dollar ManRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0- The A-TeamRated ★ 3.5
- GokusenRated ★ 3.0
HouseRated ★ 2.5- Beauty and the BeastRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 3.5