Movies
Ratings
69
PompeiiRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
The House BunnyRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
TedRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 4.0