Series
Ratings
39
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 2.5
I am Your TeacherRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 3.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 2.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
The Queen of OfficeRated ★ 2.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
- Magic Kid MasuriRated ★ 2.5
JumongRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5