Titles you rated
The BequeathedRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5- 시사 직격Rated ★ 4.0
- 국가수사본부Rated ★ 5.0
Brave DetectivesRated ★ 3.5- Brave Detectives 2Rated ★ 3.5
Black: I Saw the DevilRated ★ 2.5
Black2: I Saw the DevilRated ★ 2.0
Dogs Are IncredibleRated ★ 4.0
Buddy DaddiesRated ★ 5.0
The Heavenly IdolRated ★ 0.5
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 3.0
The First RespondersRated ★ 3.0
Aftershock: Everest and the Nepal EarthquakeRated ★ 3.5
New Journey to the West Special Spring CampRated ★ 3.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.0
Word of HonorRated ★ 3.5