Titles you rated
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
HitchRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 3.0