Movies
Ratings
460
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
CapernaumRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 2.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5