Movies
Ratings
126
Ocean's TwelveRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Bloody TieRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 5.0
As OneRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
CrankRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0