Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 5.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 5.0- Black Leather NotebookRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0- Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 5.0
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 5.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 5.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 5.0- Jotei KaorukoRated ★ 4.0
- 협반 ~남자의 밥~Rated ★ 5.0