Titles you rated
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 2.0
ColombianaRated ★ 2.0
Bloody ReunionRated ★ 2.0
The BirdsRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 1.0
Waikiki BrothersRated ★ 3.0
Big DaddyRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 2.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
BeanRated ★ 3.0
Penny PinchersRated ★ 0.5
He Was CoolRated ★ 0.5
Drag Me to HellRated ★ 2.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 2.0
Sea FogRated ★ 3.0
The ProtectorRated ★ 2.0- ChangeRated ★ 2.0
Drunken Master IIRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 2.5