Movies
Ratings
278
LucyRated ★ 3.0
Voices of a Distant StarRated ★ 4.0
GantzRated ★ 3.0
Resident Evil: DegenerationRated ★ 3.5
SteamboyRated ★ 3.0
DaybreakersRated ★ 3.0- Blade of the Phantom MasterRated ★ 4.0
Wonderful DaysRated ★ 3.0
Samurai X : Reflection (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
PaulRated ★ 3.0
New Police StoryRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 4.0
MunichRated ★ 3.5
S.W.A.T.Rated ★ 3.0
Hansel & GretelRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.0
The Lovely BonesRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 4.5