Movies
Ratings
154
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0