Titles you rated
Neo Yokio: Pink ChristmasRated ★ 4.0
Neo YokioRated ★ 4.0
Stay Tuned!Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
WakakozakeRated ★ 3.5
Wakako zake Season 1Rated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Terrace House: Boys & Girls in the CityRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0