Titles you rated
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
Where the Crawdads SingRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.0
MissingRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 3.0
MoonfallRated ★ 2.0
The Night OwlRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.5